Hvem er vi

Bestyrelsen, trænere og ledere samt instruktører

Du kan finde navne på og billeder af os alle længere nede på denne side.

Hvis du vil i kontakt med en af os, kan du sende en besked ved at klikke på "Send besked"-knappen nedenunder navnet og billedet.

Bestyrelse

Formand
Per Arentoft
Per Arentoft
+4521265085
arentoft@post6.tele.dk
Næstformand
Kim Brøns Kristensen
Kim Brøns Kristensen
25708201
vvsholte@gmail.com
Kasserer
Nanna Ilmer
Nanna Ilmer
+4551363026
nanna.ilmer@gmail.com
Turformand
Lars Vendelbo Pedersen
Lars Vendelbo Pedersen
29702303
valifant@icloud.com
60+
Kurt Binau
Kurt Binau
+4542600212
kurt-b@youmail.dk
Idrætsleder
Niels-Peter Andersen
Niels-Peter Andersen
+4540585210
pede_361@hotmail.com
Sekretær/Børne & ungdom
Johanne Riis
Johanne Riis
40346358
johanne.riis95@gmail.com
Bestyrelsesmedlem
Carsten Tripsen Larsen
Carsten Tripsen Larsen
+4561951001
carsten361@gmail.com
Bestyrelsesmedlem
Uffe Kåre Rasmussen
Uffe Kåre Rasmussen
+4530834065
uffe.kaare@gmail.com
Bestyrelsessuppleant
Mogens Tripsen Larsen
Mogens Tripsen Larsen
+4531189758
tripsen1@gmail.com
Linea Gry Ebbesen
Linea Gry Ebbesen
+4531582398
linea.ebbesen@gmail.com

Trænere og ledere

Andreas Kihl
Andreas Kihl
+4524628198
kihl_andreas@hotmail.com
Asbjørn Agerskov Binau
Asbjørn Agerskov Binau
+4527664743
binau1993@gmail.com
Johanne Riis
Johanne Riis
40346358
johanne.riis95@gmail.com
Kim Brøns Kristensen
Kim Brøns Kristensen
25708201
vvsholte@gmail.com
Linea Gry Ebbesen
Linea Gry Ebbesen
+4531582398
linea.ebbesen@gmail.com
Niels-Peter Andersen
Niels-Peter Andersen
+4540585210
pede_361@hotmail.com

Instruktører

Bjørn Jensen
Bjørn Jensen
Bo Oppermann Blankholm
Bo Oppermann Blankholm
Helene Vilandt
Helene Vilandt
Henrik Thranum
Henrik Thranum
Jeanette Vestergaard
Jeanette Vestergaard
Kim Brøns Kristensen
Kim Brøns Kristensen
Kjeld Bo Christiansen
Kjeld Bo Christiansen
Kurt Binau
Kurt Binau
Niels-Peter Andersen
Niels-Peter Andersen
Rune Sebastian Jensen
Rune Sebastian Jensen
Stig Jørgensen
Stig Jørgensen
Thomas Storch
Thomas Storch
Uffe Kåre Rasmussen
Uffe Kåre Rasmussen